Aktuálně

Proběhl kurz dospělých zájemců o první rybářský lístek v Uh. Hradišti

Vážení přátelé Petrova cechu na konci dubna tohoto roku proběhl kurz dospělých zájemců o první rybářský lístek v Uh. Hradišti.

Vážení přátelé,

letos se naše řady rozšířily o nových 36 dospělých členů MRS z.s., členů našeho pobočného spolku.  Ve dnech 22.4. a 23.4. 2017 probíhal u nás na zařízení v Mařaticích 852 seminář, kde uchazeči o členství, podle zákona 99/2004 Sb. a vyhlášky č. 197/2004 Sb., splnili podmínky pro získání prvního rybářského lístku. Závěrečným testem a ústní zkouškou v poznávání ryb se úspěšně prokousalo všech 36 účastníků, a získali od nás vytoužené Osvědčení k jeho vydání.

Pravdou je, že jsme skutečně takový zájem u dospělých uchazečů neočekávali a trochu nás to zaskočilo. Vždyť doposud semináře zpravidla absolvovalo zhruba do 15-ti žadatelů. Svědčí to jednak o stále pasivnějším přístupu k novým členům v okolních pobočných spolcích, ale zejména o vysoké a trvalé úrovni semináře v našem pobočném spolku. S radostí mohu konstatovat, že mezi absolventy semináře byly letos i tři ženy.

Dnes již mají všichni vystaveny doklady k rybolovu pro letošní rok a výbor pobočného spolku jim přeje hodně pěkných chvil a zážitků na MP revírech MRS. Buďte k novým členům shovívaví a vzpomeňte si při setkání s nimi letos na březích našich revírů, že jsme všichni někdy začínali.

Milan Čaja, předseda MRS, z.s., p.s. Uh. Hradiště

.


Fotogalerie je umístěna: ZDE

Foto: Radek Knap


HLEDÁNÍ NA WEBU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Vážení přátelé našeho spolku, níže se můžete podívat na snímky z…

Dne 2.10.2020 proběhla oprava mostku, který je důležitý pro výlov H1.

Vážení přátelé Petrova cechu, od půlky srpna do konce září probíhaly…

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz