MS Babice

Zpráva o činnosti MS Babice za leden a únor 2016

V samotném úvodu bych chtěl všem dámám, pánům, mládeži a dětem Petrova cechu popřát vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a mnoho krásných zážitků u vody v roce 2016.

Nyní již k samotným událostem. Dne 2.ledna 2016 byl uskutečněn výběr sumářů a povolenek za uplynulý rok 2015. Následujícího dne 3.ledna v 9 hodin byl zahájen kroužek Mladých rybářů. Probíhat bude od začátku ledna až do půle dubna. Překvapil mně zájem dětí a dospělých. Zřejmě o pobyt v přírodě spojený s rybařením je stále větší a větší zájem. K dnešnímu dni je přihlášeno 12 dětí. Dospělí mohou absolvovat tento kroužek při doprovodu dětí do kroužku.Tuto možnost využívá 10 zájemců o získání statutu rybáře. Lektoři kroužku jsou pánové Pištěk Jan, Šustal Jaroslav a Býček Milan. Na revíru Uhliska byla dne 9.1.2016 zahájena brigádnická činnost, která pokračovala další dvě soboty a to 16.1 a 23.1. 2016, Obsahem prací byla příprava a čistění místa pro výsadbu ryb, úklid vyvrácených a zaklesnutých stromů podél komunikace na Uhliskách směrem k pláži .Od 23.1. 2016 byla u nás pozastavena brigádnická činnost a budeme se soustředit pouze na rybochovné zařízení ve Starém Městě. Zde probíhá odbahňování největšího rybníku Svárov a je potřeba vrhnout všechny síly na dokončení tohoto náročného úkolu.  

Nemohu se nezmínit o výdeji povolenek a to jak v Uh.Hradišti tak i v Babicích. Prozatím jsem se zúčastnil všech výdejů a mohu říct (napsat) klobouk dolů před ochotou výboru nyní již pobočného spolku Uh.Hradiště. Ke spokojenosti všech rybářů, Vám vyšli vstříc ,aby jste byli v co nejkratší době odbaveni při vyřízení vašich požadavků. Ke spokojenosti našich rybářů a zkušenostech z loňského roku, byl v Babicích zajištěn výdej povolenek po celý den. Ještě jednou děkujeme výboru pobočného spolku Uh.Hradiště pod vedením pana předsedy Milana Čaji a všem členům, kteří pracovali při výdeji v Babicích za jejich ochotu a pracovní nasazení.

23.ledna byl zdárně ukončen kurz rybářské stráže, za účasti 2 našich členů. Všichni vybraní členové úspěšně absolvovali zkoušky rybářské stráže a rozšířili tímto skupinu rybářské stráže o šest nových členů. Musím a navíc chci jmenovitě poděkovat mladé paní Šustalové Aleně, pánům Dostálkovi Dušanovi, Kolářovi Janovi, Řimákovi Stanislavovi, Šustalovi Jarovi a Švecovi Robertovi  "dámo a pánové DĚKUJEME" .  

Ještě několik dalších informací. Brigády budou probíhat pouze na rybochovném zařízení. Připomínám všem, co prozatím nestihli uhradit členský příspěvek, případně si vyřídit povolenku, že poslední termín je 28.2.2016 v Uh.Hradišti. Termín Výroční členské schůze pobočného spolku je 20.3 2016 a jedním z bodů schůze je volba nového výboru a volba nových členů do KRK (kontrolní revizní komise).

                                 

Za výbor Místní skupiny Babice zprávu vypracoval předseda Pištěk Jan      

HLEDÁNÍ NA WEBU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Vážení zájemci o krátkodobé povolenky na revírech MRS, z.s., věnujte…

Vážení členové našeho spolku, prosíme Vás o spolupráci.

Vážení členové našeho i jiných spolků, věnujte prosím pozornost níže…

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz