MS Babice

9. Ročník tradičních rybářských závodů v Babicích 2018

Tak jako každým rokem jsme i letos pro Vás připravili tradiční rybářské závody, které se konaly ver dnech 16.6.-17.6 .2018

Letošní závody byly jenom přeci výjimečné a to byl důvod k oslavě a čestnému poděkování našemu nejstaršímu členu Panu Josefu Valůchovi, který oslavil krásných 90 let a z toho 71 let je stále naším členem.

Za příznivého počasí se v sobotu 16.6.2018 sešli přátelé, milovníci přírody a začínající rybáři v Babicích na revírech Babice ll a Babice l , aby svou přítomností potěšili pořadatele již 9.ročníku Tradičních rybářských závodů.

Pořádající Místní Skupina Babice ve spolupráci s výborem MRS z.s.,pobočného spolku Uh.Hradiště a finanční podpory Obecního Úřadu Babice uspořádala již 9.ročník Tradičních rybářských závodů.

Samotné závody probíhaly v sobotu od 10:00 hodin do neděle 10:00 hodin. V této době mohli účastníci závodů lovit ryby (soutěžit), dle svých zkušeností o hodnotné ceny. Byly vypsány ceny na kapra  1.- 3. místo, na amura 1-2 místo, štiku 1 místo, candáta 1-2 místo, sumec 1 místo a největší ulovenou rybu. V průběhu závodů se všichni mohli občerstvit v našem bufetu. Dále byla připravená bohatá tombola díky našim sponzorům. Dne 17.6.2018 v 10:00 hodin byl závod ukončen a v 11:00 hodin se uskutečnilo vyhlášení výsledků.

Vyhlašování výsledků a předání cen se zúčastnil jednatel MRS z.s, PS Uh.Hradiště pan Milan Býček a starostka Obce Babice Mgr.Martina Horňáková. Po krátkém proslovu paní Aleny Šustalové došlo k samotnému vyhlášení výsledků:

Celkem zúčastněných závodníků:  90

Kapr.        1.místo   85 cm Marek Jelének

                 2. místo  83 cm Roman Abrhám

                 3. místo  79 cm Erik Horníček


Amur.       1.místo  72 cm Lukáš Čevela


Sumec.     1. místo  80 cm Martin Huba


Nejdelší ulovená ryba

1.cena.   Kapr   85 cm Marek Jelének


Dovolte mi poděkovat všem účastníkům závodů. Ani netušíte, jak potěší pořadatele, že neděláte něco zbytečně a má to svůj význam. V neposlední řadě patří poděkování pořadatelům za jejich ochotu a čas. Dále bychom chtěli poděkovat Panu Miroslavu Veselému za krásné medaile a pohár které nám vyrobil pro výherce závodů a také velké poděkování patří všem našim sponzorům.

S pozdravem Petrův zdar!

Alena Šustalová

Fotogalerie je umístěna: ZDE
HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Vážení členové a členky našeho spolku, níže najdete odkaz na všechny…

Vážení přátelé Petrova cechu, byl spuštěn Rezervační systém pro…

Vážení členové a členky našeho spolku, věnujte prosím pozornost níže…

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz