Rybochov

Činnost výboru od začátku roku do Velikonoc na rybochovu.

Vážení přátelé, výbor touto cestou informuje členskou základnu o činnostech, které bylo nutno zabezpečit do letošních Velikonoc i při současných mimořádných opatřeních.

​​​​​​

Dne 28.2.2020 jsme ukončili výdej dokladů k rybolovu pro rok 2020 členům Spolku v Uh.Hradišti. Výdej pro členy s vážnými důvody pro úhradu členství po 29.2.2020 budeme řešit po odvolání mimořádné situace vládou a vedením z.s. MRS v Brně. Informace o uvolnění bude včas na našich internetových stránkách.

V důsledku nařízení vlády ČR se neuskutečnila VČS p.s. MRS v Uh.Hradišti naplánovaná na neděli 15.3.2020 v posluchárně P2 na VŠTB v Uh.Hradišti. Po uvolnění coronavirové situace bude do 14-ti dnů zveřejněn nový termín pro její konání na našich internetových stránkách. Sledujte je!

Dne 4.4.2020 proběhl úspěšně výlov komorovacího rybníku Huštěnovice II. Vlastní násada byla vysazena do čtyř ze 7 produkčních rybníků. Ještě nás čeká poslední výlov rybníku se zazimovanou násadou K2. Poprvé po čtyřech letech jsme začali hospodařit na našem rybochovu s vlastní rybí násadou na jaře a včas.

Do konce března se podařilo úplně dokončit práce na sanaci břehů betonovými pražci našeho chovného rybníku "Před boudou", včetně terénních úprav i nápustního a výpustního objektu z něj.

Zajistili jsme a doplnili náš rybochov o nákup násady kapra,lína a amura pro další zhodnocení do produkčních rybníků Svárov a Huštěnovice I. Souběžně je již naplněn letošní zarybňovací plán v tloušti Tl1 pro revír M10, kaprem K3 pro revír M11.

Ubezpečujeme rodiče dětí v kroužku mladých rybářů v Uh.Hradišti a Babicích, že ihned po uvolnění situace bude kroužek pokračovat a bude dohodnut termín pro závěrečné zkoušky mladých uchazečů o členství.
    
O zahájení semináře pro dospělé uchazeče o členství se rozhodne na první výborové schůzi po uvolnění situace a omezení. Zatím vážní uchazeči nechť posílají písemné žádosti o členství v p.s. MRS Uh.Hradiště na e-mail: predseda@rybaruh.cz


Výbor děkuje touto cestou všem členům, kteří se v této vážné a složité době postarali o výpomoc na řešení výše uvedených úkolů a v rouškách se zasloužili o hospodářský rozjezd našeho rybochovu v letošním roce.

Uh.Hradiště 14.4.2020

Text.M.Čaja , foto Milan Býček

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Vážení přátelé rybářského cechu, věnujte prosím pozornost níže…

Zdravím všechny příznivce Petrova cechu a milovníky rybářského sportu!

Vážení přátelé Petrova cechu, informace o průběhu Dětských rybářských…

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz