Rybochov

Činnost výboru od začátku roku do Velikonoc na rybochovu.

Vážení přátelé, výbor touto cestou informuje členskou základnu o činnostech, které bylo nutno zabezpečit do letošních Velikonoc i při současných mimořádných opatřeních.

​​​​​​

Dne 28.2.2020 jsme ukončili výdej dokladů k rybolovu pro rok 2020 členům Spolku v Uh.Hradišti. Výdej pro členy s vážnými důvody pro úhradu členství po 29.2.2020 budeme řešit po odvolání mimořádné situace vládou a vedením z.s. MRS v Brně. Informace o uvolnění bude včas na našich internetových stránkách.

V důsledku nařízení vlády ČR se neuskutečnila VČS p.s. MRS v Uh.Hradišti naplánovaná na neděli 15.3.2020 v posluchárně P2 na VŠTB v Uh.Hradišti. Po uvolnění coronavirové situace bude do 14-ti dnů zveřejněn nový termín pro její konání na našich internetových stránkách. Sledujte je!

Dne 4.4.2020 proběhl úspěšně výlov komorovacího rybníku Huštěnovice II. Vlastní násada byla vysazena do čtyř ze 7 produkčních rybníků. Ještě nás čeká poslední výlov rybníku se zazimovanou násadou K2. Poprvé po čtyřech letech jsme začali hospodařit na našem rybochovu s vlastní rybí násadou na jaře a včas.

Do konce března se podařilo úplně dokončit práce na sanaci břehů betonovými pražci našeho chovného rybníku "Před boudou", včetně terénních úprav i nápustního a výpustního objektu z něj.

Zajistili jsme a doplnili náš rybochov o nákup násady kapra,lína a amura pro další zhodnocení do produkčních rybníků Svárov a Huštěnovice I. Souběžně je již naplněn letošní zarybňovací plán v tloušti Tl1 pro revír M10, kaprem K3 pro revír M11.

Ubezpečujeme rodiče dětí v kroužku mladých rybářů v Uh.Hradišti a Babicích, že ihned po uvolnění situace bude kroužek pokračovat a bude dohodnut termín pro závěrečné zkoušky mladých uchazečů o členství.
    
O zahájení semináře pro dospělé uchazeče o členství se rozhodne na první výborové schůzi po uvolnění situace a omezení. Zatím vážní uchazeči nechť posílají písemné žádosti o členství v p.s. MRS Uh.Hradiště na e-mail: predseda@rybaruh.cz


Výbor děkuje touto cestou všem členům, kteří se v této vážné a složité době postarali o výpomoc na řešení výše uvedených úkolů a v rouškách se zasloužili o hospodářský rozjezd našeho rybochovu v letošním roce.

Uh.Hradiště 14.4.2020

Text.M.Čaja , foto Milan Býček

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Přátelé, kamarádi, rybáři i rybářky, v neděli dopoledne byly ukončeny…

Každoroční velmi očekávanou rybářskou akcí, kterou pořádá Místní…

Práce naší místní skupiny začínají vždy naplno příchodem nového roku.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz