MS Babice

Něco o Rybářském kroužku v ON-LINE podobě

Vážení kamarádi, přátelé a milovníci Petrova cechu, minulý rok byl pro všechny více než složitý ve všech směrech a to už od samotného jara...

Všichni jsme byli pod pomyslným tlakem, kterým nás „ COVID “ tížil den ode dne více a více. Do konce roku tomu nebylo jinak. Zákaz střídal zákaz, nařízení střídalo nové nařízení, čím dál více a zmatek, který to mnohdy vyvolávalo nebyl malý. Prošli jsme si tím všichni společně a ne jen při šití roušek nebo dodržování „ domácího vězení “, takže Vám nebylo vlastně o čem psát.

Po příchodu Nového roku se situace nezlehčila ani pro nás dospělé a pro naše děti už vůbec ne! Mám možnost Vám všem teď sklonit hlubokou poklonu za trpělivost a ohleduplnost s jakou jsme tohle všechno zvládli! Ne jen dodržováním zajímavých opatření, ale také starostmi okolo takzvané distanční výuky našich ratolestí. Sám jsem si to užil víc než jsem myslel, že zvládnu. Ale mělo i své světlé stránky, opakování Českého jazyka se hodilo a zjistil jsem, že existuje i dělení se zbytkem!.

         Avšak i přes všechny nástrahy minulého a z velké části letošního roku se nám podařilo zorganizovat dětský rybářský kroužek v novodobé tzv. ON-LINE podobě a pomoci tak dětem, připravit se na závěrečné zkoušky z nabytých a nově získaných znalostí z oblasti rybářského práva a životu kolem našich vod.

         Za tuhle Aplikaci vděčíme především panu Adamovi Skovajsovi a Ondřeji Hrubošovi, kteří stojí za jejím zrozením a vývojem. Právě oni dokázali, že tradiční kroužek mohl proběhnout v nové netradiční formě. Aplikace je přizpůsobena a upravena, tak aby provedla děti přehledně obrovským množstvím informacích, které je potřeba si osvojit a znát k závěrečným testům a k následnému získání prvních rybářských povolenek k lovu ryb.
         Letošní termín závěrečných zkoušek připadl na poslední květnový den, tedy 31.5. V tento den byly děti pozvány na „naši“ základnu do Uherského Hradiště, kde proběhly dvě zkoušky. Tradičně byla jedna z poznávání ryb a vodních živočichů, ta druhá sebou nesla test s otázkami zaměřenými na znalosti bližších podmínek výkonu rybářského práva. V tento den se na „Mařackém“ sešlo 29 dětí. Všechny děti prospěly na výbornou a ve své zkoušce obstály naprosto bez problémů.
         Za Babice jsme měli v tomto kroužku 13 dětí a jsme na ně neskutečně hrdí, že i v tomto, pro všechny novém on-line prostředí, kterého měly děti jistě plné zuby ze školy, byly schopné si na potřebné informace najít chvilku a naučit se vše co nová aplikace nabízí.
Ještě jednou všem dětem skládáme gratulace, hluboké poklony a přejeme jim aby se jim dařilo i na dále nejen u vody. Na vysvědčení samo sebou samé jedničky!


Více o kurzu najdete na tomto odkazu: Rybářský kurz ON-LINE

Za Moravský Rybářský Svaz, p.s. Uh.Hradiště - MS Babice
Matěj Žálek

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Přátelé, kamarádi, rybáři i rybářky, v neděli dopoledne byly ukončeny…

Každoroční velmi očekávanou rybářskou akcí, kterou pořádá Místní…

Práce naší místní skupiny začínají vždy naplno příchodem nového roku.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz