MS Babice

Noví členové Petrova cechu v Babicích

Vážení přátelé Petrova cechu, v polovině měsíce dubna skončil Rybářský kroužek dětí a mládeže v Babicích. Celkem ho absolvovalo 13 dětí. Z toho bylo 10 chlapců, 2 dívky a jeden hoch starší patnácti let.

Více informací poslal pan David Katrňák:

Noví členové Petrova cechu v Babicích

V sobotu se po více než tříměsíčním intenzivním rybářském kurzu mladí příznivci rybaření konečně dočkali a mohli si poprvé oficiálně nahodit. Po dobu kurzu se naučili základní pravidla rybaření, rybářského práva, ale také spoustu věcí o přírodě kolem nás. Veškeré jejich nabyté znalosti následně prověřily závěrečné zkoušky, u kterých všichni uspěli (někteří s odřenýma ušima J) .

Jak už bývá zvykem, tak pro ně MS Babice připravila na revíru Babice II. tu správnou ukončenou, kde si mohly děti zarybařit, opéct špekáček a konečně vytáhnout z vody i nějakou tu šupinu. Letos na ně dohlížel kromě členů místního výboru také vodník, který dětem odemkl vodu, lákal ryby a rozdával sladkosti.

Děkujeme dětem, rodičům a všem, kteří přiložili ruku k dílu. Nesmím zapomenout také na podporu od firmy Chytil -  Staré město, Mikbaits a Krmiva Hulín, kteří poskytli dětem do začátku návnady a nástrahy.

Všechny zaslané fotografie najdete: ZDE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz