MS Babice

Pasování dětí na rybáře dne 7.6.2024 v Babicích

Práce naší místní skupiny začínají vždy naplno příchodem nového roku.

Na začátku každého roku zahájíme naši práci dětským rybářským kroužkem, který končí vždy poslední květnovou neděli a před dětskými rybářskými závody děti odměňujeme nejen za jejich práci a snahu po dobu kroužku, ale především za úspěšné složení závěrečných zkoušek. Vrcholem zkoušky je vystavení Osvědčení o získané kvalifikaci na vydání jejich prvního rybářského lístku.

Toto osvědčení je totiž nezbytné pro vydání státních rybářských lístků, které jsou zase nezbytné pro vydání povolenek k lovu. Letos tomu nebylo jinak všech dvanáct dětí, které navštěvovaly kroužek v Babicích svá osvědčení získaly  úspěšným složením závěrečných zkoušek v Uherském Hradišti dne 27. května na základně pobočného spolku Uherské Hradiště. Jejich čerstvá osvědčení jsme jim poté hromadně vysbírali a vyřídili jsme jim státní lístky a nechali všem vystavit první povolenky k lovu, které se staly hlavní odměnou při našem pasovacím ceremoniálu. Samotné pasování probíhalo ve večer před dětskými rybářskými závody dne 7. června na domku u přívozu v Babicích. Děti mimo jiné dostaly i pár drobností, které jim usnadní začátek jejích cesty za rybářskými sny.

Tohle všechno by se, ale nemohlo uskutečnit, pokud by kolem nás nebyla taková spousta úžasných lidí, co nás v našem snažení a v naší práci podporují. Chci tímhle poděkovat především Terce Posoldové, která nás i naše děti podporuje již druhým rokem naprosto neuvěřitelným způsobem. Nejen, že jsme si mohli dojít pro cokoliv, co bylo pro děti potřeba, nebo jsme potřebovali my na výuku nahazování, ale pro každé dítě jsme dostali ještě poukázky na nákup a také jsme s Terkou domluvili pro děti kompletní rybářské sestavy za zvýhodněnou cenu pro každé dítko v kroužku. Její podpora byla pro nás obrovskou pomocí a těžko by jsme to bez ní mohli posunout do takové podoby v jaké je náš kroužek dnes. Nesmím  zapomenout však na Davida Havlíčka a Ondřeje Matějku, kteří nám pro děti každý rok posílají pro děti hodnotné dary v podobě přívlačových nástrah pro lov dravých ryb značky RedBass – Nástrahy.cz. Poděkování patří i obcím Babice, Huštěnovice a Jalubí za podporu materiální i finanční! Další poděkování patří také pobočnému spolku MRS z.s., p.s. Uherské Hradiště za podporu a vstřícnost. Nemalé poděkování patří však rodině mé i mého bráchy. Jejich podpora je ze všech nejdůležitější a nejen ta! Tolerance a pochopení pro to, co děláme pro děti a co to pro nás znamená je opravdu úžasná.

Děkování není nikdy dost, ale nemohu zde vypsat všechny, kterým bych velmi rád poděkoval za jejich podporu ať už v podobě slova nebo té materiální.
Přeji za všechny ještě jednou dětem mnoho krásných zážitků od vody a také mnoho rybářských úspěchů!


Petrův zdar!

Za rybáře Babice
Matěj Žálek

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Přátelé, kamarádi, rybáři i rybářky, v neděli dopoledne byly ukončeny…

Každoroční velmi očekávanou rybářskou akcí, kterou pořádá Místní…

Práce naší místní skupiny začínají vždy naplno příchodem nového roku.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz