Sport

V květnu na řece Moravě proběhla 1.liga LRU Plavaná

Vážení příznivci rybářského sportu, v květnu 2024 u nás na řece Moravě proběhla 1. liga LRU Plavaná, které se zúčastnil i tým z našeho spolku. Více se dozvíte níže ...

Minulý víkend nám také konečně odstartovala 1.liga LRU Plavaná, kde samozřejmě nechyběl ani náš tým p.s MRS Uherské Hradiště Sarfix.cz. Závod probíhal na úžasné řece Moravě v Uherském Hradišti, kde jsme to byli omrknout i minulý vikend na 2. lize, což nám hodně napovědělo v tom, co máme dělat.

Na tuto trať se opět vrátily krásné velké říční ryby, kterým dominoval velký cejn, parmy, karasi a také cejnek. Sobotní závod nám vyšel perfektně a po výsledcích Mira 2, Honza 2, Jirka 2 a Laky 11 nás poslal na krásné 2.místo po sobotě.

No a jelikož nám vše fungovalo, nemuseli jsme nic zásadně měnit a do nedělního závodu jsme šli s tím, že musíme dobrý výsledek pouze udržet. Průběh závodu napovídá, že na 2 sektorech to jde a 2 nic extra. Nakonec z toho byly výsledky Honza 3, Mira 4, Jirka 7 a Laky, což nebylo úplně špatné a nechávalo nám naději na bednu. Bohužel naději nám následně vzala informace, která potvrdila, že dva týmy v těsném závěsu za námi po sobotě, v neděli zachytali opravdu výborně.

Nakonec tedy bereme 4.místo v kole se ztrátou 4 body na 2. i 3.místo, což nás opravdu mrzelo. Nicméně v zápětí dostáváme skvělou zprávu, že v kole skončil na krásném 3.místě v jednotlivcích Jan Jakeš, který odchytal skvělý závod.

Rád bych velmi poděkoval organizátorům za skvělý závod a také pobočnému spolku Uherské Hradiště za zapůjčení krásné vody a skvělé zázemí jejich organizace. No a v poslední řadě patří velká gratulace vítězům.


Za p.s. MRS Uherské Hradiště Sarfix.cz - Jiří MatejPodporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz