MS Babice

Vítězi jsou všichni

Za pěkného počasí se v sobotu 28.5 2016 sešli přátelé, milovníci přírody a začínající rybáři v Babicích na revíru Babice II, aby svou přítomností potěšili pořadatele již 7.ročníku Dětských rybářských závodů.

Pořádající Místní Skupina Babice ve spolupráci s výborem MRS z. s.,Pobočného spolku Uh.Hradiště a finanční podpory Obecního Úřadu Babice uspořádala již 7.ročník Dětských rybářských závodů k příležitosti Mezinárodního Dne Dětí.

Samotné závody probíhaly od 8.00 hodin - 11.30 hodin. V této době mohli účastníci závodů lovit ryby (soutěžit), dle svých zkušeností o hodnotné ceny. Byly vypsány ceny na největší kaprovitou rybu 1.- 3. místo a největšího úhoře. Dále pak byl hodnocen nejmladší účastník závodů. V průběhu závodů bylo dětem podáváno občerstvení. V 11.30 hodin byl závod ukončen a v půlhodinové pause před vyhlášením výsledků si děti mohly vyměňovat své dojmy případně zkušenosti z rybářské latiny.      

Při vyhlášení výsledků a předání cen nás poctil svou účastí zástupce firmy STARFISHING pan Ing.Vaněk a dále jednatel výboru MRS z.s, p.s. Uh.Hradiště pan Milan Býček .Po krátkém proslovu pana Býčka došlo k samotnému vyhlášení výsledků: 

celkem zúčastněných závodníků:  43 dětí 

nejmladší účastník: Ema Pospíšková ročník 2014

chyceno bylo 49 ryb z toho 11 kaprů, 13 úhořů a 25 ostatních ryb (takzvaná bílá ryba)

nejdelší úhoř 70 cm, Markéta Šimčáková

nejdelší kapr  1.cena   42 cm, Michal Kolář

                      2.cena   38 cm, Tomáš Vávra

                      3.cena   29 cm,  Filip Knap

ostatní závodníci obdrželi z rukou zástupce firmy Starfishing a jednatele výboru Uh.Hradiště dárkové balíčky - (cena útěchy).

Dovolte mi poděkovat všem účastníkům závodů, jejich doprovodům, ať už to byli rodiče, sourozenci, nebo blízcí příbuzní, za jejich účast při konání této akce. Ani netušíte, jak potěší pořadatele, že neděláte něco zbytečně a má to svůj význam. V neposlední řadě patří poděkování pořadatelům za jejich ochotu a čas.

Závěrem, proč nadpis Vítězové jsou všichni. Důvodů je hned několik. Děti s doprovodem strávily sobotní dopoledne pohybem v přírodě a získávaly cenné zkušenosti z rybařiny. Pořadatelé byli nadmíru spokojeni s velkou účastí. Naše sponzory pak těší dělat dětem radost a již nyní nám přislíbili svou účast na další podobné akci.

Za všechny pořadatele ještě jednou děkuji.

S pozdravem Petrův zdar!


Jan Pištěk, předseda MS Babice při MRS, z.s., p.s. Uherské Hradiště

Fotogalerie

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Vážení zájemci o členství v MRS, z.s., níže v příloze najdete…

Vážení přátelé Petrova cechu, níže se můžete seznámit, jak dopadl náš…

Vážení přátelé Petrova cechu, výdeje dokladů k rybolovu a povolenek…

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz