Aktuálně

Vrácení Povolenky k lovu ryb na vodách MP a sumáře

Upozorňujeme naši členskou základnu, že se blíží termín 15. ledna 2024, což je datum, do kterého jsou všichni povinni odevzdat MP povolenku k lovu a vyplněné sumáře úlovků.

Lze tak učinit například v I. termínu výdejů povolenek t. j. v neděli  7. 1. 2024, 8:00 hod. -  16:00 hod. v zařízení MRS, z.s., p.s. na Mařackém (U Moravy 852).


Pokud v případě Vaší návštěvy nikoho ze členů výboru našeho spolku na základně v Mařaticích č.p. 852 nezastihnete, tak prosím vhoďte výše uvedené dokumenty do poštovní schránky u vchodu.


Upozorňujeme však, aby členové spolu s povolenkou a sumářem, zároveň nevhazovali do poštovní schránky Státní lístek, členskou legitimaci atd. prostě všechny ostatní doklady!!!! Způsobují tím zbytečné problémy, jak sobě, tak hlavně nám, protože nám tímto vznikají problémy při výdejích povolenek.

Pokud se někdo rozhodne výše uvedené dokumenty poslat poštou, tak nechť je neposílá doporučeně! Způsobuje nám to zbytečnou administrativní zátěž. Stačí dokumenty poslat jako obyčejný dopis.

 

Děkujeme za pochopení.


Za výbor MRS, z.s., p.s. Uherské Hradiště

Milan Čaja

předseda

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz