Aktuálně

Výlet lodí po řece Moravě pro dlouholeté a čestné členy našeho spolku

V sobotu 24. září 2016 uspořádal výbor MRS z.s., p.s. Uh.Hradiště setkání svých čestných a dlouholetých členů, starších 70 let a s členstvím delším 30-ti let.

Setkání se uskutečnilo formou výletu na palubě výletní lodi MORAVA, která se plavila po Baťově kanále a řece Moravě z přístavu ve Spytihněvi do Otrokovic a po obratu dále do přístavu v Uherském Hradišti. Setkání se za poslední čtyři roky uskutečnilo již potřetí.

Přesun všech účastníků a jejich doprovodu do přístavu ve Spytihněvi se uskutečnil autobusem. Po nalodění a převzetí gastroservisu došlo k seznámení s posádkou a kapitánem a následnému vyplutí lodi. Po usazení účastníků se úvodního slova ujal předseda našeho rybářského spolku Milan Čaja. Všechny srdečně jménem pobočného spolku přivítal. Ze čtyř čestných členů spolku se setkání zúčastnili tři, spolu s 22 dlouholetými a zasloužilými členy se svým doprovodem. Mezi účastníky byl i čestný člen spolku, dlouholetý hospodář Julius Ponec trvale žijící na Slovensku.

Během cesty panovala na lodi výborná nálada, vzpomínalo se na doby hodně minulé, na dobrá i špatná léta v našem spolku. Doba strávená na lodi byla plná hezkých zážitků i z krásné přírody kolem lodi a dále umocněna krásným počasím. Ke vzpomínání a přátelským setkáním neodmyslitelně patří i kvalitní občerstvení a sklenka moravského vína. Tu a tam bylo vidět na očích a v hlase některých účastníků dojetí, že na ně spolek nezapoměl a umožnil jim setkání se svými vrstevníky a kamarády.

Do přístavu v Uherském Hradišti loď dorazila po 16. hodině. Ani loučení na mole neproběhlo jednoduše.

Výbor MRS, p.s. chce touto akcí poděkovat svým čestným, dlouholetým a zasloužilým členům za věrnost, osobní angažovanost a práci na dnešní podobě spolku.

Radek Knap, člen výboru MRS, z.s., p.s. Uherské Hradiště, webmaster www.rybaruh.cz

Fotogalerie u výletu je umístěna: ZDE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz