Aktuálně

Zahájení Rybářského kroužku mládeže v Uherském Hradišti proběhne dne 6. ledna 2020

V pondělí 6. ledna 2020 zahájili rybáři pobočného spolku Moravského rybářského svazu v Uherském Hradišti tradiční Rybářský kroužek mládeže.

Rybářský kroužek zahájil garant výchovy mládeže Ing. Adam Skovajsa. První lekce se zúčastnila necelá desítka dětí (některé byly nemocné) v doprovodu zákonných zástupců. Děti tak získaly základní informace k organizaci kurzu a jako první obdržely z rukou Adama Skovajsi nové učebnice s pracovními sešity. Ty byly vytvořeny členy Odboru mládeže při radě Moravského rybářského svazu, z. s. Brno, jehož je právě vedoucí místního Rybářského kroužku mládeže Ing. Adam Skovajsa členem. Děti tak dostaly do rukou moderní a zajímavé učební pomůcky, s jejichž pomocí jim půjde vstřebávání nových znalostí z oblasti rybolovu i rybochovu jistě mnohem lépe. 


Lekce se konají pravidelně každé úterý od 17. hodin v sídle spolku v Mařaticích, kde mají účastníci kroužku možnost využít příjemných prostor místních rybářů.


V průběhu měsíce ledna bude k dispozici i nová výuková aplikace, která umožní realizovat výuku moderním způsobem.


Na konci dubna se tak chlapci a děvčata mohou stát držiteli rybářského oprávnění a poprvé tak vyrazit jako právoplatní rybáři s prutem k vodě. Tuto možnost mají i dospělí, pro které bude vyhlášen termín speciálního kurzu.


Pořád ještě existuje možnost se do kroužku přihlásit a to přijít osobně některé následující úterý v 17 hodin. Přihlášku je možné vyplnit na místě, nebo ji poslat e-mailem na kontakt: SKOVAJSA.ADAM@seznam.cz

​​​​​​​

text a foto: Ing. Adam Skovajsa, garant pro výchovy mládeže pověřený MRS, p.s. Uherské Hradiště

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz