MS Babice

Zakončení Dětského rybářského kroužku v Babicích

Jak jistě všichni víte, probíhal u nás kroužek Mladý rybář, který vedli pánové Jan Pištěk, Jaroslava Šustal a Milan Býček. Tak jak všechno má svůj začátek a konec,tak i náš kroužek byl ukončen dne 22.4. 2016.

Během ledna, února, března a zčásti i dubna probíhala výuka a příprava dětí na závěrečné zkoušky.

Kroužek navštěvovalo 12 dětí a 9 dospělých. Z 12 dětí se ke zkouškám dostavilo 9. Samotná zkouška se skládá ze tří částí. První část je test ze znalostí rybářského zákona a poznávání ryb, druhou je hod udicí na terč a třetí samotný lov ryb udicí.

První dvě části probíhaly u nás na klubovně a hřišti v Babicích. Samotný průběh zkoušek dozoroval pan Milan Býček jednatel Pobočného spolku, dále jen (p.s.) Uh.Hradiště. Zajímavostí letošního kroužku byly náklady pro rodiče, kteří uhradili pouze částku 370.-KČ.Tato částka se skládá 270,- Kč - členská legitimace a 100,- Kč státní rybářský lístek. Ostatní náklady převzal na sebe pobočný spolek v Uh. Hradišti, který všem novým absolventům vydal povolenky zcela zdarma. Za toto gesto bych chtěl poděkovat výboru p.s. Uh. Hradiště pod vedením staronového předsedy Milana Čaji.

Třetí disciplína byl samostatný lov ryb udicí, který se konal 22.4.2016 na revíru Mařacké v Uh. Hradišti. Samotný lov pozorovali členové výboru p.s. Uh. Hradiště, pánové Stanislav Hasník, Tomáš Kieryk, Milan Býček a rovněž nás poctil svou návštěvou pan předseda Milan Čaja se svou chotí. Pro slavnostnější dění třetí disciplíny bylo dětem a rodičům podáváno občerstvení. Po ukončení lovu došlo k zhodnocení celého kroužku a seznámení dětí s výsledky zkoušek. Následně byly slavnostně předávány z rukou předsedy KRK ( Kontrolní revizní komise ) pana Stanislava Hasníka dětem jejich první rybářské doklady.

Závěrem mně dovolte poděkovat panu Jaroslavu Šustalovi za jeho odbornou přípravu dětí a strávený čas, který tomuto kroužku věnoval. Ještě jednou,Jaro děkuji.

Zprávu vypracoval za Výbor MS Babice předseda Pištěk Jan

Fotogalerie

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Vážení přátelé Petrova cechu, níže se můžete seznámit s postupem…

Vážení přátelé Petrova cechu, dne 24.3.2024 proběhla náhradní VČS MRS…

Vážení zájemci o členství v MRS, z.s., níže v příloze najdete…

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz