Aktuálně

Zakončení Rybářského kurzu dospělých v našem spolku

Ve dnech 13.4 - 14.4. 2019 proběhlo školení dospělých uchazečů o získání kvalifikace potřebné k rybolovu v rámci našeho pobočného spolku.

Školení se letos zúčastnilo celkem 17 uchazečů - 16 mužů a 1 žena. Všichni se podrobně seznámili se stanovami Moravského rybářského svazu, z.s., Bližšími podmínkami výkonu rybářského práva, druhy ryb, zákony o rybářství a pravidly při rybolovu. Školení probíhalo ještě v dopoledních hodinách v neděli. Potom následoval rybářský test, který se skládal z části písemné a ústní. Uchazeči získali osvědčení o absolvování kurzu. V následujících dnech byly vydány našim novým členům členské průkazy a povolenky. Všem novým příznivcům Petrova cechu přejeme hodně krásných prožitých chvil u vody.

Školení tradičně kompletně prováděl předseda našeho pobočného spolku přítel Milan Čaja, technický servis a občerstvení zajišťoval jednatel našeho spolku Milan Býček. V neděli přijela na kontrolu, zda probíhá vše v pořádku, MVDr. Petra Mačáková Mišáková z Odboru životního prostředí a zemědělství - Oddělení zemědělství, lesního hosp., myslivosti a rybářství. 

Fotogalerie ze školení je umístěna: ZDE

Text a foto: Radek Knap, člen výboru MRS, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště, webmaster www.rybaruh.cz

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz