MS Babice

Zpráva o činnosti MS Babice za leden a únor 2016

V samotném úvodu bych chtěl všem dámám, pánům, mládeži a dětem Petrova cechu popřát vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a mnoho krásných zážitků u vody v roce 2016.

Nyní již k samotným událostem. Dne 2.ledna 2016 byl uskutečněn výběr sumářů a povolenek za uplynulý rok 2015. Následujícího dne 3.ledna v 9 hodin byl zahájen kroužek Mladých rybářů. Probíhat bude od začátku ledna až do půle dubna. Překvapil mně zájem dětí a dospělých. Zřejmě o pobyt v přírodě spojený s rybařením je stále větší a větší zájem. K dnešnímu dni je přihlášeno 12 dětí. Dospělí mohou absolvovat tento kroužek při doprovodu dětí do kroužku.Tuto možnost využívá 10 zájemců o získání statutu rybáře. Lektoři kroužku jsou pánové Pištěk Jan, Šustal Jaroslav a Býček Milan. Na revíru Uhliska byla dne 9.1.2016 zahájena brigádnická činnost, která pokračovala další dvě soboty a to 16.1 a 23.1. 2016, Obsahem prací byla příprava a čistění místa pro výsadbu ryb, úklid vyvrácených a zaklesnutých stromů podél komunikace na Uhliskách směrem k pláži .Od 23.1. 2016 byla u nás pozastavena brigádnická činnost a budeme se soustředit pouze na rybochovné zařízení ve Starém Městě. Zde probíhá odbahňování největšího rybníku Svárov a je potřeba vrhnout všechny síly na dokončení tohoto náročného úkolu.  

Nemohu se nezmínit o výdeji povolenek a to jak v Uh.Hradišti tak i v Babicích. Prozatím jsem se zúčastnil všech výdejů a mohu říct (napsat) klobouk dolů před ochotou výboru nyní již pobočného spolku Uh.Hradiště. Ke spokojenosti všech rybářů, Vám vyšli vstříc ,aby jste byli v co nejkratší době odbaveni při vyřízení vašich požadavků. Ke spokojenosti našich rybářů a zkušenostech z loňského roku, byl v Babicích zajištěn výdej povolenek po celý den. Ještě jednou děkujeme výboru pobočného spolku Uh.Hradiště pod vedením pana předsedy Milana Čaji a všem členům, kteří pracovali při výdeji v Babicích za jejich ochotu a pracovní nasazení.

23.ledna byl zdárně ukončen kurz rybářské stráže, za účasti 2 našich členů. Všichni vybraní členové úspěšně absolvovali zkoušky rybářské stráže a rozšířili tímto skupinu rybářské stráže o šest nových členů. Musím a navíc chci jmenovitě poděkovat mladé paní Šustalové Aleně, pánům Dostálkovi Dušanovi, Kolářovi Janovi, Řimákovi Stanislavovi, Šustalovi Jarovi a Švecovi Robertovi  "dámo a pánové DĚKUJEME" .  

Ještě několik dalších informací. Brigády budou probíhat pouze na rybochovném zařízení. Připomínám všem, co prozatím nestihli uhradit členský příspěvek, případně si vyřídit povolenku, že poslední termín je 28.2.2016 v Uh.Hradišti. Termín Výroční členské schůze pobočného spolku je 20.3 2016 a jedním z bodů schůze je volba nového výboru a volba nových členů do KRK (kontrolní revizní komise).

                                 

Za výbor Místní skupiny Babice zprávu vypracoval předseda Pištěk Jan      

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Přátelé, kamarádi, rybáři i rybářky, v neděli dopoledne byly ukončeny…

Každoroční velmi očekávanou rybářskou akcí, kterou pořádá Místní…

Práce naší místní skupiny začínají vždy naplno příchodem nového roku.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz