Aktuálně

Zahájení Rybářského kroužku mládeže v Uherském Hradišti proběhne dne 11. ledna 2021

Milé děti, vážení rodiče níže najdete bližší informace o zahájení Rybářského kroužku mládeže v Uherském Hradišti:


Rybářský kroužek mládeže 2021  

Další ročník rybářského kroužku mládeže realizovaný pobočným spolkem v Uherském Hradišti v roce 2021 povedou předseda pobočného spolku p. Milan Čaja a garant výchovy mládeže Ing. Adam Skovajsa. První lekce je naplánována na pondělí 11. ledna od 16:30 hodin v sídle pobočného spolku v Mařaticích u slepého ramene řeky Moravy. Přímá účast se bude odvíjet od aktuálních vládních opatření v souvislosti s epidemií koronaviru. Přihlásit se můžete na emailové adrese SKOVAJSA.ADAM@seznam.cz v průběhu měsíce prosince a začátku ledna. Přihlášku si lze stáhnout na webových stránkách pobočného spolku www.rybaruh.cz. Vyplněnou ji postačí přinést na první lekci případně v předstihu poslat naskenovanou garantu výchovy mládeže na výše uvedenou emailovou adresu.

Děti získají základní informace k organizaci kurzu a obdrží z rukou předsedy spolku nové učebnice s pracovními sešity. Ty byly vytvořeny členy Odboru mládeže při radě Moravského rybářského svazu, z. s. Brno, jehož je právě vedoucí místního Rybářského kroužku mládeže Ing. Adam Skovajsa členem. Děti dostanou do rukou moderní a zajímavé učební pomůcky, s jejichž pomocí jim půjde vstřebávání nových znalostí z oblasti rybolovu i rybochovu jistě mnohem lépe a budou se hlavně moci učit i doma. Lekce jsou naplánovány na každé pondělí v sídle spolku v Mařaticích, kde mají účastníci kroužku možnost využít příjemných prostor místních rybářů. Pokud to situace nedovolí, bude možné využít on-line výukovou aplikaci, jíž je právě vedoucí kroužku spolutvůrcem. Toto kreativní řešení je zárukou možnosti absolvovat rybářský kroužek i bez osobní přítomnosti na lekcích. Účastníci kroužku mají v prostředí výukového softwaru možnost prověřit si získané znalosti, ale také získat praktické dovednosti pomocí instruktážních videí. V měsíci květnu se tak mohou stát držiteli rybářského oprávnění a za pár dnů od závěrečných zkoušek vyrazit jako právoplatní rybáři s prutem k vodě. Tuto možnost mají i dospělí, pro které bude vyhlášen termín speciálního kurzu. Realizace tohoto kurzu bude také záviset na aktuálních podmínkách.

Nezletilí absolventi tohoto kroužku získají od p. s. MRS v Uherském Hradišti povolenku k rybolovu pro rok 2021 ZDARMA.​​​​​​​

HLEDÁNÍ NA WEBU

REZERVAČNÍ SYSTÉM
pro výdej rybářských dokladů
p.s. MRS, Uh. Hradiště

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Vážení zájemci o členství v MRS, z.s., níže v příloze najdete…

Vážení přátelé Petrova cechu, níže se můžete seznámit, jak dopadl náš…

Vážení přátelé Petrova cechu, výdeje dokladů k rybolovu a povolenek…

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
POSLEDNÍ FOTOGRAFIE

Podporují nás

Spolupráce a podpora

Moravský rybářský svaz, z.s.,
pobočný spolek Uherské Hradiště

U Moravy 852
686 01 Uherské Hradiště

+420 725 690 422

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Můžete nám napstat prostřednictvím tohoto formuláře.

© 2017 provozuje Moravský Rybářský svaz, z.s., pobočný spolek Uherské Hradiště
web by icard.cz